Contactpersonen

Contactpersonen

Naam Functie / Aanspreekbaar voor E-mail (Telefoon)
Hilbert Stel Voorzitter voorzitter@sgogrolloo.nl
(06-24929295)
Annemay Bock Secretaris a.i. secretaris@sgogrolloo.nl
(06-14355833)Zuiderstraat 21, 9444 PJ Grolloo
Anouck Schuitema Penningmeester penningmeester@sgogrolloo.nl
(06-22695835)Schoonloërstraat 12d Grolloo
Bouwe de Boer Ledenadministratie ledenadministratie@sgogrolloo.nl
(0592-501564)Voorstreek 8 Grolloo
 
Richard Heling
Annelies Klaassen
Bestuurslid / Volleybal
Bestuurslid / Volleybal
volleybal@sgogrolloo.nl
Eldina Everts Wedstrijdsecretaris Volleybal wedstrijdvolleybal@sgogrolloo.nl
 
Rick Tjassens Bestuurslid / Voetbal seniorenvoetbal@sgogrolloo.nl
Mariska Jagt Bestuurslid / Voetbal jeugdvoetbal@sgogrolloo.nl
Rick Tjassens Wedstrijdsecretaris Voetbal wedstrijdvoetbal@sgogrolloo.nl
 
Marieke Schamper
Albertien Jansen
Bestuurslid / Gymnastiek
Bestuurslid / Gymnastiek
gymnastiek@sgogrolloo.nl
 
Roelof Dilling
Jan Postema
Bestuurslid / Loopgroep
Bestuurslid / Loopgroep
loopgroep@sgogrolloo.nl
 
 Arjen Zeewuster Sponsoring sponsoring@sgogrolloo.nl
 
Emke de Weerd Supportersvereniging supportersvereniging@sgogrolloo.nl
 
Dorpshuis het Markehuis Clubhuis / sportzaal 0592-501307
 
Annemay Bock Samenstelling Sportblad sportblad@sgogrolloo.nl